Heritage Sports

Latest Results

Tennis
U13’s (B)
Kuwadzana 1 Primary School, Harare

Tennis
U14’s (G)
Peterhouse Girls

Tennis
U16’s (G)
Peterhouse Girls

Tennis
U15’s (G)
Peterhouse Girls

Basketball
U16’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U15’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U16’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U15’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U14’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U14’s (G)
(H) Basketball Courts

Swimming
Juniors
(A) Eaglesvale

Tennis
U13’s (B)
(H) Tennis Courts

Cricket
U16’s (B)
(H) Brooke Field

Cricket
U15’s (B)
(H) Brooke Field

Tennis
Fillies
(A) Hellenic

Tennis
U13’s (G)
(H) Tennis Courts

Basketball
U16’s (B)
(A) Peterhouse Boys

Basketball
U15’s (B)
(A) Peterhouse Boys

Basketball
U14’s (B)
(A) Peterhouse Boys

Cricket
U15’s (B)
(A) Westridge

Tennis
U16’s (G)
(A) Eaglesvale

Tennis
U15’s (G)
(A) Eaglesvale

Tennis
U14’s (G)
(A) Eaglesvale

Basketball
U16’s (B)
(A) St Georges

Basketball
U16’s (B)
(A) St Georges

Basketball
U16’s (B)
(A) St Georges

Basketball
U16’s (B)
(A) St Georges

Basketball
U16’s (B)
(A) St Georges

Basketball
First Team (G)
(A) Dominican Convent – Harare

Basketball
U16’s (G)
(A) Dominican Convent – Harare

Basketball
U15’s (G)
(A) Dominican Convent – Harare

Basketball
U14’s (G)
(A) Dominican Convent – Harare

Tennis
U15’s (G)
(A) Gateway

Tennis
U16’s (G)
(H) Tennis Courts

Tennis
U14’s (G)
(A) Gateway

Cricket
U13’s (B)
(A) Eaglesvale

Cricket
Colts
(H) Brooke Field

Cricket
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Swimming
Juniors
(A) Westridge

Cricket
Colts
(A) Barwick

Cricket
U13’s (B)
(A) Barwick

Tennis
U13’s (B)
(H) Tennis Courts

Tennis
U16’s (G)
(A) Hillcrest

Tennis
U15’s (G)
(A) Hillcrest

Tennis
U14’s (G)
(A) Hillcrest

Basketball
U15’s (B)
(A) St John’s College

Cricket
U13’s (B)
(A) Hartmann House

Tennis
U13’s (G)
(A) Gateway

Tennis
U13’s (G)
(H) Tennis Courts

Tennis
Fillies
(H) Tennis Courts

Cricket
Colts
(H) Brooke Field

Cricket
Year 3 (B)
(A) Hellenic

Tennis
U13’s (G)
(H) Tennis Courts

Tennis
U13’s (B)
(H) Tennis Courts

Swimming
Seniors
(A) Gateway

Basketball
First Team (B)
(A) Petra College

Swimming
Seniors
(A) Dominican Convent – Harare

Tennis
Fillies
(A) Barwick

Cricket
Year 3 (B)
(A) Gateway

Tennis
First Team (G)
(A) Chisipite Senior

Basketball
First Team (B)
Falcon College

Tennis
U16’s (G)
(A) Chisipite Senior

Basketball
First Team (B)
Christian Brothers College

Tennis
Fillies
(A) Barwick

Tennis
U15’s (G)
(A) Chisipite Senior

Tennis
U14’s (G)
(A) Chisipite Senior

Cricket
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Table Tennis
First Team (G)
(H) Indoor Cricket Centre

Table Tennis
First Team (B)
(H) Indoor Cricket Centre

Tennis
Fillies
(H) Tennis Courts

Cricket
Colts
(H) Brooke Field

Cricket
First Team (B)
(A) Watershed

Cricket
First Team (B)
(A) Watershed

Cricket
U16’s (B)
(A) Petra College

Cricket
First Team (B)
(A) Watershed

Cricket
First Team (B)
(A) Watershed

Tennis
First Team (G)
(A) Chisipite Senior

Tennis
First Team (G)
(A) Chisipite Senior

Cricket
U15’s (B)
(A) Petra College

Golf
Seniors
Country Club

Basketball
U14’s (B)
(A) Westridge

Basketball
U16’s (B)
(A) Westridge

Table Tennis
First Team (G)
(H) Indoor Cricket Centre

Tennis
First Team (G)
(A) Chisipite Senior

Basketball
U15’s (B)
(A) Westridge

Basketball
U14’s (B)
(A) Westridge

Table Tennis
First Team (B)
(H) Indoor Cricket Centre

Cricket
First Team (B)
(A) Watershed

Cricket
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Cricket
Colts
(H) Brooke Field

Tennis
Fillies
(A) Lifordia

Basketball
First Team (B)
(H) Basketball Courts

Basketball
U16’s (B)
(H) Basketball Courts

Quiz
Seniors
(A) St John’s High

Basketball
U15’s (B)
(H) Basketball Courts

Basketball
U14’s (B)
(H) Basketball Courts

Tennis
First Team (G)
(H) Tennis Courts

Swimming
Seniors
(A) Lomagundi

Cricket
U15’s (B)
(A) Midlands Christian College

Tennis
First Team (G)
(A) Arundel

Cricket
First Team (B)
(A) Midlands Christian College

Tennis
U15’s (G)
(A) Arundel

Basketball
First Team (B)
(A) Prince Edward

Basketball
First Team (B)
(A) Prince Edward

Tennis
U16’s (G)
(A) Arundel

Tennis
U14’s (G)
(H) Tennis Courts

Basketball
First Team (B)
(A) Prince Edward

Basketball
First Team (B)
(A) Prince Edward

Tennis
U13’s (G)
(A) Eaglesvale

Basketball
First Team (B)
(H) Basketball Courts

Table Tennis
First Team (G)
(A) Westridge

Table Tennis
First Team (B)
(A) Westridge

Basketball
U16’s (B)
(H) Basketball Courts

Basketball
U15’s (B)
(H) Basketball Courts

Basketball
U14’s (B)
(H) Basketball Courts

Cricket
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Cricket
Colts
(H) Brooke Field

Tennis
U13’s (B)
(A) Hartmann House

Basketball
First Team (B)
(A) Watershed

Basketball
First Team (B)
(A) Watershed

Basketball
First Team (B)
(A) Watershed

Basketball
First Team (B)
(A) Watershed

Basketball
First Team (B)
(A) Watershed

Basketball
First Team (B)
(H) Basketball Courts

Tennis
U15’s (G)
Old Georgians Sports Club

Basketball
U16’s (B)
(H) Basketball Courts

Basketball
U15’s (B)
(H) Basketball Courts

Tennis
U14’s (G)
Old Georgians Sports Club

Tennis
U16’s (G)
(H) Tennis Courts

Basketball
U14’s (B)
(H) Basketball Courts

Swimming
Seniors
(H) Swimming Pool

Field Hockey
First Team (G)
(A) Arundel

Field Hockey
First Team (G)
(A) Arundel

Field Hockey
First Team (G)
(A) Arundel

Rugby
First Team (B)
(A) Eaglesvale

Rugby
U16’s (B)
(A) Eaglesvale

Rugby
U15’s (B)
(A) Eaglesvale

Rugby
First Team (B)
Churchill High School

Rugby
U16’s (B)
Churchill High School

Rugby
U15’s (B)
Churchill High School

Rugby
U14’s (B)
Churchill High School

Field Hockey
First Team (G)
(A) Hellenic

Field Hockey
U15’s (G)
(A) Hellenic

Field Hockey
U15’s (G)
(A) Hellenic

Field Hockey
U14’s (G)
(A) Hellenic

Rugby
U10’s (B)
(A) St John’s Prep

Rugby
First Team (B)
(H) Brooke Field

Rugby
U16’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U15’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U14’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
U13’s (G)
(A) Hellenic

Field Hockey
U13’s (G)
(A) Hellenic

Field Hockey
Fillies
(A) Hellenic

Rugby
Colts
(H) Brooke Field

Field Hockey
Fillies
(A) Hellenic

Rugby
Colts
(H) Brooke Field

Rugby
Year 3 (B)
(H) Brooke Field

Table Tennis
First Team (G)
Girls High School

Table Tennis
First Team (B)
Girls High School

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Hellenic

Field Hockey
Fillies
(A) Hellenic

Field Hockey
Fillies
(A) Hellenic

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Hellenic

Football
U13’s (B)

Football
U11’s (B)

Basketball
First Team (G)
(A) St John’s High

Basketball
U16’s (G)
(A) St John’s High

Basketball
U15’s (G)
(A) St John’s High

Table Tennis
First Team (B)
(H) Indoor Cricket Centre

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Fillies
(H) Waterside Field

Field Hockey
Fillies
(H) Waterside Field

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(H) Waterside Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(H) Waterside Field

Basketball
U14’s (G)
(A) St John’s High

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Rugby
First Team (B)
(A) Hellenic

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Rugby
U16’s (B)
(A) Hellenic

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Rugby
U15’s (B)
(A) Hellenic

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Rugby
Year 3 (B)
(A) Gateway

Rugby
Year 3 (B)
(A) Gateway

Rugby
Year 3 (B)
(A) Gateway

Rugby
Year 3 (B)
(A) Gateway

Rugby
Year 3 (B)
(A) Gateway

Rugby
Year 3 (B)
(A) Gateway

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Lendy Park

Rugby
Year 3 (B)
(A) St John’s Prep

Rugby
Year 3 (B)
(A) St John’s Prep

Rugby
Year 3 (B)
(A) St John’s Prep

Chess
Juniors
The Heritage School

Football
U11’s (B)
(H) Brooke Field

Football
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
Fillies
(A) Ariel

Field Hockey
Fillies
(A) Ariel

Rugby
U13’s (B)
St Michael’s Preparatory School

Rugby
U13’s (B)
St Michael’s Preparatory School

Table Tennis
First Team (B)
(A) Prince Edward

Table Tennis
First Team (G)
(A) Prince Edward

Field Hockey
U13’s (G)
(A) Ariel

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
First Team (B)
(A) Gateway

Rugby
U16’s (B)
(A) Gateway

Basketball
First Team (G)
(A) Watershed

Rugby
U15’s (B)
(A) Gateway

Basketball
First Team (G)
(A) Watershed

Rugby
U14’s (B)
(A) Gateway

Basketball
First Team (G)
(A) Watershed

Football
U13’s (B)
(A) Hellenic

Football
U13’s (B)
(A) Hellenic

Football
U13’s (B)
(A) Hellenic

Football
U13’s (B)
(A) Hellenic

Basketball
First Team (G)
(A) Chisipite Senior

Football
U13’s (B)
(A) Hellenic

Football
U13’s (B)
(A) Hellenic

Basketball
U16’s (G)
(A) Chisipite Senior

Basketball
U15’s (G)
(A) Chisipite Senior

Chess
Juniors
(A) Avondale

Basketball
U14’s (G)
(A) Chisipite Senior

Football
Colts
(H) Brooke Field

Football
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Football
First Team (G)
(H) Brooke Field

Table Tennis
First Team (G)
(H) Indoor Cricket Centre

Table Tennis
First Team (B)
(H) Indoor Cricket Centre

Rugby
Year 3 (B)
(A) Lifordia

Rugby
Year 3 (B)
(A) Lifordia

Rugby
Year 3 (B)
(A) Lifordia

Rugby
Year 3 (B)
(A) Lifordia

Rugby
Year 3 (B)
(A) Lifordia

Field Hockey
Fillies
(H) Waterside Field

Field Hockey
Fillies
(H) Waterside Field

Field Hockey
Fillies
(H) Waterside Field

Rugby
U13’s (B)
(A) Lendy Park

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Fillies
(H) Waterside Field

Rugby
Colts
(H) Brooke Field

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
Colts
(H) Brooke Field

Rugby
Year 3 (B)
(A) Lendy Park

Field Hockey
Year 3 (G)
(H) Waterside Field

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Netball
U13’s (G)
North Park Primary School

Netball
Fillies
North Park Primary School

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Basketball
U16’s (G)
(A) Dominican Convent – Bulawayo

Rugby
First Team (B)
Kwekwe High School

Basketball
U16’s (G)
(A) Dominican Convent – Bulawayo

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U16’s (B)
Kwekwe High School

Rugby
First Team (B)
(H) Brooke Field

Basketball
U16’s (G)
(A) Dominican Convent – Bulawayo

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U15’s (B)
Kwekwe High School

Basketball
U16’s (G)
(A) Dominican Convent – Bulawayo

Basketball
U16’s (G)
(A) Dominican Convent – Bulawayo

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U14’s (B)
Kwekwe High School

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Football
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Football
U11’s (B)
(H) Brooke Field

Rugby
First Team (B)
(A) Midlands Christian College

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U16’s (B)
(A) Midlands Christian College

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U15’s (B)
(A) Midlands Christian College

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U14’s (B)
(A) Midlands Christian College

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Football
U11’s (B)
(A) Selbourne Routridge

Football
First Team (G)
Peterhouse Girls

Field Hockey
Fillies
(A) Twin Rivers

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Table Tennis
First Team (B)
Queen Elizabeth School

Field Hockey
Fillies
(A) Twin Rivers

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Twin Rivers

Field Hockey
Fillies
(A) Twin Rivers

Table Tennis
Seniors
Queen Elizabeth School

Rugby
Colts
(A) St John’s Prep

Rugby
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Rugby
Colts
(A) St John’s Prep

Rugby
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Rugby
First Team (B)
(H) Brooke Field

Rugby
U15’s (B)
(H) Brooke Field

Rugby
U13’s (B)
(A) Gateway

Rugby
Colts
(A) Gateway

Field Hockey
U13’s (G)
(A) Gateway

Field Hockey
Fillies
(A) Gateway

Netball
U13’s (G)
(A) Gateway

Netball
Fillies
(A) Gateway

Basketball
First Team (G)
(A) Gateway

Basketball
U16’s (G)
(A) Gateway

Basketball
U15’s (G)
(A) Gateway

Chess
Juniors
The Heritage School

Basketball
U14’s (G)
(A) Gateway

Football
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Football
U11’s (B)
(H) Brooke Field

Rugby
U13’s (B)
The Heritage School

Rugby
Colts
The Heritage School

Rugby
Colts
The Heritage School

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
U13’s (B)
The Heritage School

Rugby
Year 3 (B)
The Heritage School

Table Tennis
First Team (B)
Kuwadzana High School

Field Hockey
Year 3 (G)
(H) Waterside Field

Field Hockey
Fillies
(H) Waterside Field

Netball
U13’s (G)
(A) Selbourne Routridge

Netball
Fillies
(A) Selbourne Routridge

Basketball
First Team (G)
(A) Westridge

Basketball
First Team (G)
(A) Westridge

Basketball
First Team (G)
(A) Westridge

Chess
Juniors
(A) Bishopslea

Football
U13’s (B)
(A) Alfried Beit

Football
U11’s (B)
(A) Alfried Beit

Rugby
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
U13’s (G)
(A) Springvale

Field Hockey
U13’s (G)
(A) Springvale

Rugby
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
Fillies
(A) Springvale

Field Hockey
U13’s (G)
(A) Springvale

Rugby
Colts
(H) Brooke Field

Field Hockey
Fillies
(A) Springvale

Rugby
Colts
(H) Brooke Field

Table Tennis
First Team (B)
(A) Westridge

Field Hockey
Fillies
(A) Springvale

Rugby
Year 3 (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(A) Springvale

Netball
Fillies
(A) Gateway

Netball
U13’s (G)
(A) Gateway

Netball
U13’s (G)
(A) Gateway

Netball
Fillies
(A) Gateway

Rugby
First Team (B)
(H) Brooke Field

Netball
U13’s (G)
(A) Gateway

Rugby
U16’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
U14’s (G)
(A) Hellenic

Netball
U13’s (G)
(A) Gateway

Netball
Fillies
(A) Gateway

Netball
Fillies
(A) Gateway

Field Hockey
U14’s (G)
(A) Hellenic

Rugby
U15’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
U14’s (G)
(A) Hellenic

Netball
Fillies
(A) Gateway

Netball
U13’s (G)
(A) Gateway

Field Hockey
U14’s (G)
(A) Hellenic

Rugby
U14’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
U14’s (G)
(A) Hellenic

Basketball
First Team (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U16’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U15’s (G)
(H) Basketball Courts

Chess
Juniors
The Heritage School

Basketball
U14’s (G)
(H) Basketball Courts

Netball
Fillies
(H) Waterside Field

Netball
U13’s (G)
(H) Waterside Field

Netball
Fillies
(H) Waterside Field

Netball
Fillies
(H) Waterside Field

Netball
U13’s (G)
(H) Waterside Field

Netball
U13’s (G)
(H) Waterside Field

Rugby
U13’s (B)
(H) Brooke Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Fillies
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Fillies
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Year 3 (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
Fillies
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U13’s (G)
(H) Phoenix Field

Table Tennis
First Team (G)
(H) Indoor Cricket Centre

Table Tennis
First Team (B)
(H) Indoor Cricket Centre

Rugby
Colts
(H) Brooke Field

Field Hockey
U16’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U15’s (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
First Team (G)
(H) Phoenix Field

Field Hockey
U14’s (G)
(H) Phoenix Field

Rugby
First Team (B)
(H) Brooke Field

Rugby
U16’s (B)
(H) Brooke Field

Rugby
U15’s (B)
(H) Brooke Field

Rugby
U14’s (B)
(H) Brooke Field

Basketball
First Team (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U16’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U15’s (G)
(H) Basketball Courts

Basketball
U14’s (G)
(H) Basketball Courts

Rugby
First Team (B)
(A) Prince Edward

Rugby
First Team (B)
(A) Prince Edward

Rugby
First Team (B)
(A) Prince Edward

Athletics
Juniors
(H) Brooke Field

Athletics
Juniors
(A) Eaglesvale

Athletics
Juniors
(H) Phoenix Field

Athletics
Juniors
(H) Phoenix Field

Basketball
U16’s (G)
(A) Peterhouse Boys

Basketball
U15’s (G)
(A) Peterhouse Boys

Basketball
First Team (G)
(A) Peterhouse Boys

Basketball
U14’s (G)
(A) Peterhouse Boys

Athletics
Seniors
(H) Phoenix Field

Athletics
Seniors
(H) Phoenix Field

Indoor Hockey
‘B’ Team
(A) Dominican Convent – Harare

Indoor Hockey
‘A’ Team
(A) Chisipite Senior

Indoor Hockey
First Team (G)
(A) Dominican Convent – Harare

Indoor Hockey
U15’s (G)
(A) Dominican Convent – Harare

Indoor Hockey
U14’s (G)
(A) Dominican Convent – Harare

Cross-Country
Juniors
(A) Lifordia

Cross-Country
Infant
(H) Brooke Field

Cricket
Seniors
(H) Basketball Courts

Cricket
Seniors
(H) Basketball Courts

Tennis
A-
(A) Lendy Park

Tennis
Fillies
(A) Lendy Park

Cricket
Colts
(H) Phoenix Field

Cricket
Year 3 (B)
(H) Phoenix Field

Cricket
1st-
(A) Lendy Park

Cross-Country
Juniors
The Heritage School

Athletics
Seniors
(H) Phoenix Field

Indoor Hockey
‘A’ Team
(H) Basketball Courts

Football
U18’s (B)
(H) Brooke Field

Archery
Seniors
(A) Arundel

Cricket
First Team (B)
(A) Jameson

Cricket
U14’s (B)
(A) Jameson

Tennis
U15’s (G)
(A) Arundel

Tennis
First Team (G)
(H) Tennis Courts

Tennis
U16’s (G)
(H) Tennis Courts

Tennis
U14’s (G)
(A) Arundel

Indoor Hockey
‘B’ Team
(H) Basketball Courts

Basketball
First Team (G)
(A) Chisipite Senior

Basketball
U16’s (G)
(A) Chisipite Senior

Basketball
U15’s (G)
(A) Chisipite Senior

Basketball
U14’s (G)
(A) Chisipite Senior